For the English version click here , please.

Tento web jsem založila za účelem podání dostačujícího množství informací o pomnožení Candida Albicans v lidském těle, protože je u nás rozšířená naprosto stejnou měrou jako kdekoli jinde na světě. O způsobu a úrovni její léčby (tedy její eliminaci) v ČR se dá však zatím pouze spekulovat, stejně tak jako o podání dostačujícího množství informací ze strany ošetřujícího lékaře.

Proto je mimo podání komplexních informací k danému tématu mým cílem „otevřít oči" Ministerstvu zdravotnictví ČR, které se tak rádo uhýbá odpovědnosti a přitom kategoricky zanedbává léčbu pacientů coby obětí chronických onemocnění typu Candida Albicans (důkazy takovéhoto přístupu bych ráda zveřejnila v kategorii „vaše příspěvky“). Jak se můžete dočíst v aktualitách, je pravda, že Ministerstvo zdravotnictví se k mému tvrzení vyjádřilo, ale přesto překroutilo, co se dalo…


Toto „onemocnění“, můžeme-li to tak nazvat, je přímou reakcí na špatný styl života a představuje svým způsobem jednu z civilizačních chorob. Kvasinky jsou následkem nedostatečný nevýživné stravy s vysokým obsahem cukru a mouky, dále stresu, kouření, užívání drog, návykových léků (např. antidepresiva, hypnotika), steroidů či antikoncepčních pilulek. Když uvážíme, že strava valná většiny Čechů se skládá z cukru a pijí nezanedbatelné množství alkoholu, který je spolu s kofeinem a cukrem na množení kvasinek vůbec nejlepší, nemůžeme se divit, že u nás přemnožením Candida Albicans trpí na 25% populace.


Podobně jako když vás bolí zub a nepůjdete si ho léčit akupunkturou, chronickou Candidu Albicans či jakékoliv jiné chronické onemocnění spojené jak s tělem, tak s psychikou nevyléčíte klasickou medicínou, která se pouze snaží potlačovat symptomy (kvasinky).


Aby bylo léčba účinná a kvasinky, chlamydie, plísně všech druhů, chronická únava, deprese, potravinové alergie a potíže různých druhů se vám nevracely, musíme podstoupit dlouhodobý několikaletý či alespoň několikaměsíční program. Bohužel právě kvasinky patří mezi taková onemocnění (označujme jejich přemnožení s klidným svědomím za nenormální stav; tedy „nemoc“), která nelze vyléčit ze dne na den a taktéž se nelze naivně domnívat, že navrácením se ke špatné stravě, k užívání léků a celkově degenerativnímu životnímu stylu se nám už nikdy nevrátí. Proto by mělo být důkladným předmětem rozhodování každého z nás, jak a proč dále povedeme svůj život a tedy i životní styl, který k němu neodmyslitelně patří.


Doufám, že vám moje stránky pomohou na cestě za pevných zdravím, silným imunitním systémem a klidnější mysli. Snažím se neustále přidávat užitečný obsah, z něhož si prakticky můžete vybrat pro vás nejdůvěryhodnější a vám nejsympatičtější způsob léčby. Vždy se zaměřuji i na celkovou dostupnost léků a proveditelnost v ČR.


Hlavně nezapomeňte, že léčit a vyléčit se můžete jenom na poušti a s co možná nejupřímnějším úsměvem na tváři!! :-) Spěch a stres není v této léčbě zcela vítán.


Uzdravte se!!


Momentálně se zabývám studiem přírodní léčby, kterou provozuje Bee Wilder (viz. odkazy). Po nastudování a ozkoušení této metody v praxi (1/2 až 1 rok) zveřejním výsledky - doufám, že kladné - léčby. Do této doby je web pozastaven.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one