For the English version click here , please.

Fáze 0 – Tvůj startovací bod v eliminaci Candidy

By Michael Biamonte, C.C.N. 

Před mnoha lety jsem zjistil, že by parazita mohla způsobit Candida. Toto téma je probíráno v jiných článcích a spisech, které můžeš najít na našich stránkách. Přesný princip je jednoduchý. Parazit zniční přátelskou floru jako acidophilus. Někteří paraziti také potlačí odpovídající imunitu střevního traktu a umožní tak kvasinkám narůstat. Cokoliv, co ničí přátelskou flóru, může způsobit přemnožení Candidy, protože přátelská flora Candidu reguluje.

Zácpa může být také způsobena Candidou a to tím, že činí střevní ph příliš alkaickým a podporuje růst parazitů. Candida má ráda toxická, pomalu pohybující se střeva. Záměrem fáze 0 je jak předcházet , tak i napravit zácpu a odstranit některé parazity / Candida žije na porvchu střevního traktu. Všimněte si, že jsem řekl ,,některé"!

Fáze 0 neodstraní všechny a ani to není jejím účelem. Jejím účelem je odstanit dostatečné množství organismů v průběhu jednoho měsíce, aby byla v následujících fázích méně agresívnější reakce a aby to šlo rychleji .

Dalším cílem fáze 0 je odstranit dostatečné množství parazitů ze sliznice trávicího traktu, takže osoba nepocítí tak rychle relaps ve fázi 1. Fáze 0 taktéž odstraňuje horní vrstvy rostoucí Candidy a proto bude fáze 1 o trochu snesitelnější, co se týče nevolnosti. Také umožňuje fázi 1 vyšší a hlubší absorbci do vašeho organismu.

Tady jsou 3 obecně používané doplňky při fázi 0, zatímco jiné mohou být užívány v závislosti na stavu pacienta.


UVOLŇOVAČ / THE LOOSENER

První z doplňků používaných ve fázi 0 chemicky uvolní Candidu a parazity ze zdí střevního traktu. Tento produkt obsahuje látky, které rozbijí sleptané svazky organismů, kterými jsou přichyceny ke střevní sliznici. Složky v tomto výrobku pomáhají do jisté míry léčit i ,,děravé střevo". Dokud ale existuje významný růst Candidy v děravých střevech, není možno je úplně vyléčit. Nicméně tento produkt tomu může alespoň napomoci. Navíc zkracuje reakce, které pacient může pociťovat po jídle, po užití chemických látek a přípravků odstaňujících Candidu.

N-Acetly-Glucosamine (NAG) , MSM sulfur, digestive enzymes, herbal laxatives

Travicí enzymy

Glukosamine (v zahraničí)

Glukosamine & MSM (u nás)

Přírodní projímadla - tzn. Šaratica, Hořká Zaječická atd, projímavé čaje - např. mátový

Můj názor: Ačkoliv glukosamin a MSM skutečně pomůže z dlouhodobého hlediska tvorbě kyseliny v žaludku, je těžké (pokud vůbec možné) sehnat si glukosamin bez přidaných látek jako je např. sacharóza. Pokud se vám to podaří, můžete tyto látky brát už teď, i když určitě ne před každým jídlem / ale tak dvakrát denně /. Trávicí enzymy mě mile překvapily a mám opravdu dobrou zkušenost. Na rozdíl od všech dostupných antacid vás po jídle nebude trápit bolest žaludku a nevolnost (pokud vás trápí).

 

ŠKRABKA / THE SCRAPER

Žádná fyzická škrabka nedovede odtrhnout vnější membrány parazitů tak, jako kdyby byly napadeny tisíci ostrých nožů. To dovede Dietomaceous Earth (Křemelinová země). Skládá se z rozbitých skořápek malých zvířátek, tzv. diatomes, kteří kdysi dávno žili a zemřeli ve skupinách tak masivních, že se dnes těží buldozery.

,,DE", zkráceně, má čistou kvalitu v zabíjení hmyzu. (Bohužel, zabije i ty dobré, jako jsou včely a berušky, takže jeho použití by nemělo být bezohledné.) Je to 100% ekologicky bezpečné pro životní prostředí a nejedovaté pro člověka a zvíře. Ve skutečnosti, pokud jste někdy jedli něco vytvořené s moukou, jedli jste DE. DE je skvělý odstraňovač parazitů a střevních kvasinek.

DE funguje tak, že otevře exoskeleton (vnější, tvdou krovku) hmyzu, čímž způsobí, že ,,vykrvácí" k smrti. (Ve skutečnosti jejich vnitřnosti vytečou ven, jsou dehydratováni a zemřou.) Totéž se stane parazitům a kvasinkám.

Když DE pokropíte zemi, mraveniště, nebo namixujete se zrním, luštěninami atd., rozkouskuje a usmrtí hmyz, který jím projde a neublíží VÁM, když ho sníte, protože ,,ostré kousky" jsou příliš malé na to, aby porušily vaše silné membrány. (Mnoho farmářů záměrně mixují DE do krmiva pro zvířata k zabití parazitů hospodářských zvířat. DE ve výkalech zvířat dokonce zabíjí larvy, které se vždy objevují na jejich hromádkách.)

DE (k dostání v ČR)

Můj názor: Je především velice diskutabilní, zda tato zem pomáhá nebo se jí přiotrávíte. Ačkoliv její použití vypadá slibně, našla jsem diskuze, které zpochybňují její podávání dokonce domácím mazlíčkům. Na druhou stranu jsem četla i web, na kterém si tuto ,,pochoutku" vyloženě vychvalují a tvrdí, jak se jim po tom ulevilo. Pokud by měl někdo tu troufalost tento zabíječ parazitů ozkoušet, dejte mi pak vědět na mail - samozřejmě uveřejním. Vzhledem k tomu, že nevyhubení všech parazitů ve střevě vede k relapsům, bylo by možné použití této země velice příhodné.


HOUBA / THE SPONGE

Poslední ze tří produktů se používá k absorbci oslabené Candidy a parazitů a následně jejich vyloučení z těla ven. Tento výrobek obsahuje 6 klíčových ingrediencí, které absorbují organismy podobně jako houba a odstraní je pryč z trávicího traktu. Přípravek může být ve vyšších dávkách použit jako mírné projímadlo nebo očišťovací prostředek. Pomáhá odstraňovat odpady rozpadajících se parazitů a kvasinek, takže nebudou způsobovat toxické reakce.

Rozpustná & nerozpustná vláknina smíchaná s bentonitem

Můj názor: Ačkoliv je zde uveden bentonit, většinou se nepoužívá, protože obsahuje příliš velký obsah hliníku. Lze nahradit programem např. Colonixu nebo Dr. Natura; obávám se, že to jde pořídit jen přes internet - ale aspoň je to v ČR.


Protože produkty ve Fázi 0 neútočí na Candidu chemicky, nemusí být užívány v rotaci. Pouze látky, které chemicky zabíjejí Candidu, se mohou stát neefektivními kvůli rozvoji imunity. Látky, které pracují mechanicky, pokračují v práci. Pokud byste se snažili někoho otrávit, jeho tělo by si vytvořilo imunitu vůči jedu, ale když ho pak udeříte pálkou přes hlavu, nevyvine se imunity vůči pálce.

Fáze 0 nepředpokládá symptomatické zlepšení pacienta, i když mnoho lidí pozoruje zlepšení. Každopádně, neočekáváme žádné velké změny kromě svižnějšího pohybu střev. Fáze 0 pokračuje rotačním programem ve Fázi 1 a odstraněním Candidy ze střev ve Fázi 2.

Zjistili jsme, že odstranit Candidu trvá nejméně 6 měsíců a v některých případech rok. To proto, že Candida roste hluboko v trávicím traktu jako plíseň na sýru nebo chlebu. Bez ohledu na to, jak silný lék je, zabere nějaký čas, než se absorbuje hlouběji a hlouběji do tkání. To je důvod, proč  většina léků nepřináší výsledky a nevedou k odstranění Candidy. Jsou příliš toxické na dobu potřebnou k eliminaci Candidy.

Proto fáze 0 pokračuje fázemi 1 a 2, musíme neustále drhnout další vrstvy Candidy, která přichází na povrch podobně jako odumírající staré vrstvy pokožky. Novou vrstvou zpod staré vystupuje na povrch zase další vrstva Candidy.  

 Fáze 0 někdy může odstranit mírné případy parazitů a Candidy bez jakýchkoli zádrhelů. Může být použita také jako obecná očista střeva. Ale její nejdůležitější funkcí je je to, že je prvním bodem za odstraněním tvojí Candidy.

  

12/20/2010 22:34:46
turcekova.sarka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one