For the English version click here , please.

Dr. Natura - detoxikace trávicí soustavy

Pakliže eliminujete kvasinky, dříve či později dospějete k bodu, kdy budete muset svůj organismus očistit od jejich zbytků a obnovit střevní mikroflóru. Pokud navíc chcete, jak píše dr. Biamonte, zbavit tělo těžkých kovů, potom je program Toxinout určen právě pro vás!


citováno z http://www.drnatura.cz/produkty_toxinoutprogram.php :

Širokospektrální detoxikační program Toxinout byl vyvinutý tak, aby spolu s programem Colonix důkladně vyčistil, detoxikoval, chránil a vyživoval celý organismus. Toxinout v podstatě představuje doplněk Colonixu. Tyto dva programy, pokud je užíváte společně, poskytují detoxikační léčbu se širokým záběrem, která zasáhne celý organizmus.

Širokospektrální detoxikační program Toxinout se skládá z následujících tří produktů, které různým způsobem napomáhají detoxikaci a dosažení ideálního zdraví:

1) Toxinout® odstraňuje těžké kovy a toxiny, detoxikuje játra. Pomáhá organismu zbavit se těžkých kovů (včetně olova, rtuti a dalších toxických látek) cestou detoxikace krve, jater, ledvin a dalších orgánů.

2) DetoxiGreen® každodenní detoxikace a antioxidační podpora pomocí vitamínů, minerálních látek, enzymů, aminokyselin a zelené rostlinné výživy. Podporuje přirozené detoxikační procesy organismu tím, že doplňuje výživné látky, které se v tomto procesu spotřebovaly, a zároveň dostává do imunitního systému antioxidanty.

3) Flora Protect® každodenní probiotický doplněk dodává nejdůležitější užitečné střevní bakterie, a tím chrání střevní flóru. Zdravá flóra tlustého střeva tvoří základ odolného imunitního systému, zdraví a dlouhého života. Probiotika jsou užitečné bakterie, které chrání náš střevní systém.

12/20/2010 22:34:12
turcekova.sarka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one